Crescocito             Zastosowanie             Rodzaj produktu             Wyciskacze mas gęstych RAM Graco Binks             Kleje tapicerskie SABA          

O naszej firmie

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę najpewniej właśnie zastanawiasz się nad wyborem urządzenia do natrysku farby, lakieru, szkliwa ceramicznego, emalii ceramicznej, kleju, żywic epoksydowych, silikonu lub mas gęstych.

Specjalizujemy się w malowaniu ręcznym, z użyciem automatów lakierniczych i robotów ABB, KUKA, Fanuc, Yaskawa Motoman i Lesta

Malujesz drewno, MDF, szkło, tworzywa sztuczne, ceramikę czy też zabezpieczasz stal antykorozyjnie ? Pomożemy Ci dobrać właściwe urządzenie.

Nasi dostawcy technologii to Ecco Finishing, Crescocito, Graco, Binks, Devilbiss, Wagner, Walther Pilot, Sata, Sames Kremlin, Anest Iwata, ASM, Ransburg.

Pistolety i agregaty natryskowe, pompy membranowe i tłokowe, mieszadła do wiader, beczek i kontenerów IBC. Systemy do automatycznego mieszania farb 2K i 3K. Wyciskacze do mas gęstych, smarów, uszczelniaczy i gęstych farb i podkładów UV. Interesuje Ciebie zagadnienie kuchni farb, a może urządzenia do mieszania żywic epoksydowych? Od lat przemysł tapicerski chwali nasze pistolety i pompy do aplikacji klejów tapicerskich rozpuszczalnikowych, wodnych i wodnych 2K. Absolutnym liderem jest tu Ecco 40S chwalony za unikalne możliwości atomizacji kleju i trwałą konstrukcję.

Zaopatrujemy lakiernie w sprzęt i akcesoria lakiernicze. Filtry do pomp i pistoletów, dysze do wszystkich marek.

Ponadto dostarczamy:

  • farby dla przemysłu drzewnego Akzo Nobel, Sikkens i Helios - doradztwo i dystrybucja
  • kleje do łączenia pianki poliuretanowej firmy SABA
  • filtry kartonowe Andreae i filtry skrzynkowe Cube, włókniny paint stop i maty do nawiewów cięte na formatki i w rolkach, filtry kieszeniowe i kasetowe.

 

 

 

 

Projekt i wykonanie asmedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2024